Oferta handlowa wybranych produktów firmy Maver


Jesteś w: Oferta » Haczyki » Haczyki

Haczyki

Haczyk 1040


Niklowane haczyki Katana 1040 wykonane z drutu, z mikrozadziorem, o wydłużonym trzonku, idealne do połowów w czystej stojącej wodzie. Idealne do bata i na zestaw skrócony. Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

...
Szczegóły

Haczyk 1090


Niklowane haczyki Katana 1090 wykonane z drutu, idealne do połowów w czystej wodzie na zestaw skrócony. Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

...
Szczegóły

Haczyk 1110


Niklowane haczyki Katana 1110 wykonane z mocnego drutu, z mikrozadziorem, idealne do połowów w rzekach. Idealne na duże ryby brzany i karpie. Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

 

...
Szczegóły

Haczyk 1130


Niklowane haczyki Katana 1130 wykonane z mocnego drutu, z mikrozadziorem, idealne do połowów na feedera, odległościówkę. Idealne na duże ryby brzany i karpie. Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

 

...
Szczegóły

Haczyk C160


Niklowane haczyki Katana C160 wykonane z mocnego drutu, z mikrozadziorem, idealne do szybkiego łowienia ryb. Idealne do bata, tyczki  Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

 

...
Szczegóły

Haczyk C222


Czarne haczyki Katana C222 wykonane z mocnego drutu, z mikrozadziorem, idealne do połowów w rzekach. Idealne na duże ryby brzany i karpie. Jest to jeden z najlepszych haczyków w swojej klasie.

 

...
Szczegóły

Haczyk T571


Haczyki w kolorze brązu, wykonane z cienkiego wytrzymałego drutu o niezwykłej lekkości. Haki idealne do połowu niewielkich ryb, na jedną lub dwie ochotki. lub wtedy gdy mamy do czynienia z bardzo delikatnymi braniami. Haczyki wyprodukowane w Japonii

 

...
Szczegóły