Maver - Polska - Zawody wędkarskie 

Prowizoryczna lista finalistów: Maver Carp 2018

lp nazwisko i imię eliminacje 5 najlepszych startów ilość startów łącznie łączna waga suma miejsc waga
5 naj.
starty
punkty
5 naj.
starty
zajęte
miejsce
I II III IV V
elim. / miejsce / waga elim. / miejsce / waga elim. / miejsce / waga elim. / miejsce / waga elim. / miejsce / waga
Kruk Adam
Grodzisko 2018-05-05 1 56930g
Halinów 2018-04-21 1 37115g
Zezuj 2018-06-09 1 24680g
Zezuj 2018-06-10 2 27415g
Halinów 2018-06-02 4 40910g
5 187050 9 187050 9 1
Brzozowski Krzysztof
Zezuj 2018-06-10 1 31090g
Halinów 2018-06-02 2 43910g
Zezuj 2018-06-09 2 28250g
Halinów 2018-04-21 2 27940g
Grodzisko 2018-05-06 2 27630g
6 175365 15 158820 9 2
Krymski Janusz
Zezuj 2018-06-09 1 24270g
Halinów 2018-06-02 2 40800g
Halinów 2018-04-21 4 22255g
Grodzisko 2018-05-06 4 21920g
Grodzisko 2018-05-05 6 4265g
5 113510 17 113510 17 3
Florczuk Jan
Halinów 2018-06-02 1 50160g
Grodzisko 2018-05-05 2 46975g
Zezuj 2018-06-09 4 32235g
Zezuj 2018-06-10 4 6225g
Grodzisko 2018-05-06 6 18580g
5 154175 17 154175 17 4
Kszczotek Łukasz
Halinów 2018-06-02 1 64780g
Grodzisko 2018-05-05 1 19260g
Zezuj 2018-06-09 3 15650g
Zezuj 2018-06-10 5 17600g
Halinów 2018-04-21 8 20130g
5 137420 18 137420 18 5
Kupren Tomasz
Zezuj 2018-06-09 1 48220g
Zezuj 2018-06-10 2 31770g
Halinów 2018-04-21 2 29020g
Halinów 2018-06-02 3 44270g
Grodzisko 2018-05-05 5 22555g
6 199850 21 175835 13 6
Brzozowski Ryszard
Halinów 2018-04-21 1 32100g
Halinów 2018-06-02 3 24955g
Zezuj 2018-06-10 3 24920g
Zezuj 2018-06-09 3 16250g
Grodzisko 2018-05-06 5 19595g
6 133635 22 117820 15 7
Filipczyk Joachim
Grodzisko 2018-05-06 2 27230g
Zezuj 2018-06-09 3 28030g
Zezuj 2018-06-10 5 12980g
Halinów 2018-04-21 6 16555g
Grodzisko 2018-05-05 8 12095g
5 96890 24 96890 24 8
Darasz Janusz
Halinów 2018-04-21 1 35430g
Halinów 2018-06-02 4 22960g
Zezuj 2018-06-10 4 21215g
Grodzisko 2018-05-06 4 15105g
Zezuj 2018-06-09 4 10180g
6 118165 26 104890 17 9
Sliwinski Piotr
Zezuj 2018-06-10 3 12655g
Halinów 2018-04-21 6 12620g
Halinów 2018-06-02 7 14405g
Grodzisko 2018-05-06 7 1990g
Grodzisko 2018-05-05 7 850g
5 42520 30 42520 30 10
Warzyński Krzysztof
Zezuj 2018-06-10 2 24310g
Grodzisko 2018-05-06 5 29290g
Zezuj 2018-06-09 5 16770g
Halinów 2018-06-02 6 25110g
Halinów 2018-04-21 8 14080g
6 109560 34 109560 26 11
Janiszewski Artur
Zezuj 2018-06-10 4 14000g
Zezuj 2018-06-09 5 3265g
Grodzisko 2018-05-05 7 12860g
Halinów 2018-06-02 8 17740g
Halinów 2018-04-21 8 14980g
6 77670 40 62845 32 12

Finał - pierwszych 23 zawodników

Wyniki eliminacji
lp nazwisko i imię eliminacje ilość startów łączna waga suma miejsc 5 wag 5 startów zajęte
miejsce
Halinów 2018-04-21 Grodzisko 2018-05-05 Grodzisko 2018-05-06 Halinów 2018-06-02 Zezuj 2018-06-09 Zezuj 2018-06-10 Grębów 2018-06-23 Grębów 2018-06-24 Grodzisko 2018-07-14 Grodzisko 2018-07-15 Grębów 2018-07-21 Grębów 2018-07-22 Grębów 2018-08-25 Grębów 2018-08-26 xx xx xx
miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty
1 Kupren Tomasz 2 29020 5 22555 8 24015 3 44270 1 48220 2 31770             6 199850 21 175835 13 1
2 Janiszewski Artur 8 14980 7 12860 8 14825 8 17740 5 3265 4 14000             6 77670 40 62845 32 2
3 Brzozowski Ryszard 1 32100 7 15815 5 19595 3 24955 3 16250 3 24920             6 133635 22 117820 15 3
4 Brzozowski Krzysztof 2 27940 6 16545 2 27630 2 43910 2 28250 1 31090             6 175365 15 158820 9 4
5 Warzyński Krzysztof 8 14080 8 0 5 29290 6 25110 5 16770 2 24310             6 109560 34 109560 26 5
6 Darasz Janusz 1 35430 9 13275 4 15105 4 22960 4 10180 4 21215             6 118165 26 104890 17 6
7 Krymski Janusz 4 22255 6 4265 4 21920 2 40800 1 24270             5 113510 17 113510 17 7
8 Sliwinski Piotr 6 12620 7 850 7 1990 7 14405 3 12655             5 42520 30 42520 30 8
9 Kruk Adam 1 37115 1 56930 4 40910 1 24680 2 27415             5 187050 9 187050 9 9
10 Kszczotek Łukasz 8 20130 1 19260 1 64780 3 15650 5 17600             5 137420 18 137420 18 10
11 Florczuk Jan 2 46975 6 18580 1 50160 4 32235 4 6225             5 154175 17 154175 17 11
12 Filipczyk Joachim 6 16555 8 12095 2 27230 3 28030 5 12980             5 96890 24 96890 24 12
13 Pogorzelec Tomasz 5 17620 6 19795 5 26300 6 10635             4 74350 22 74350 22 13
14 Kozłowski Jacek 4 25790 9 7360 7 12795 6 7030             4 52975 26 52975 26 14
15 Martinez Bernat 3 33725 1 46950 2 23025 1 32930             4 136630 7 136630 7 15
16 Kozłowski Tomasz 5 31400 3 23570 4 28710 5 20815             4 104495 17 104495 17 16
17 Radtka Leszek 4 25830 2 41970 2 31505 1 26710             4 126015 9 126015 9 17
18 Stasiak Krystyna 7 9915 6 15960 6 5470 8 10550             4 41895 27 41895 27 18
19 Jarosławski Jacek 6 15620 5 26520 5 20030             3 62170 16 62170 16 19
20 Walicki Dariusz 3 27660 4 19425 2 33710             3 80795 9 80795 9 20
21 Krzycki Arkadiusz 6 31100 9 1400 8 6405             3 38905 23 38905 23 21
22 Milewski Łukasz 5 20050 3 35080 1 36000             3 91130 9 91130 9 22
23 Oczki Mariusz 1 32540 2 21940 7 15945             3 70425 10 70425 10 23
24 Dębowski Klaudiusz 3 24020 2 31920 7 20900             3 76840 12 76840 12 24
25 Pawlak Arkadiusz 3 35840 6 21790 6 19485             3 77115 15 77115 15 25
26 Mamikonyjan Vasyl 4 24585 8 11745 9 17735             3 54065 21 54065 21 26
27 Florczyk Konrad 5 11620 5 13710 1 44600             3 69930 11 69930 11 27
28 Mamikonyjan Nuna 4 31800 4 26610 3 26880             3 85290 11 85290 11 28
29 Jaworski Dariusz 5 17390 1 43910 9 5335             3 66635 15 66635 15 29
30 Kocisz Jozio 1 36150 7 24830             2 60980 8 60980 8 30
31 Wojno Radek 7 30200 8 12955             2 43155 15 43155 15 31
32 Jamróz Robert 2 27305 4 33735             2 61040 6 61040 6 32
33 Małecki Mariusz 4 24020 3 27060             2 51080 7 51080 7 33
34 Klem Artur 4 29935 3 26230             2 56165 7 56165 7 34
35 Hejmanowski Ryszard 5 24540 3 25790             2 50330 8 50330 8 35
36 zieliński adam 7 17465 8 19245             2 36710 15 36710 15 36
37 Beco Laco 3 11850 1 77560             2 89410 4 89410 4 37
38 Starczewski Leszek 7 16435 6 28970             2 45405 13 45405 13 38
39 Zimny Kamil 2 33940             1 33940 2 33940 2 39
40 Bartczak Jan 3 32140             1 32140 3 32140 3 40
41 Kozłowski Wojciech 7 18825             1 18825 7 18825 7 41
42 Freliszka Paweł 5 39650             1 39650 5 39650 5 42
43 Kozłowski Mariusz 8 8900             1 8900 8 8900 8 43
44 Gadomski Marcin 2 26880             1 26880 2 26880 2 44
45 Duszak Marcin 3 39310             1 39310 3 39310 3 45

ilość startów łącznie: 148
łączna waga złowionych ryb (wszystkie eliminacje): 3549390 g