Maver - Polska - Zawody wędkarskie 

Maver Carp 2018

Wyniki zawodów: Halinów / 2018-04-21

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. sektor zdobyte punkty elim. zajęte
miejsce elim.
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan. waga (g) punkty
1 Oczki Mariusz C18 12970 1 C25 19570 1 32540 2 1 1
2 Kruk Adam A3 14615 1 A5 22500 2 37115 3 1 2
3 Brzozowski Ryszard D28 9200 2 D33 22900 1 32100 3 1 3
4 Darasz Janusz B16 14530 5 B13 20900 2 35430 7 1 4
5 Kupren Tomasz A7 9010 2 A4 20010 3 29020 5 2 5
6 Brzozowski Krzysztof C19 9170 2 C24 18770 3 27940 5 2 6
7 Gadomski Marcin D30 10580 1 D30 16300 4 26880 5 2 7
8 Zimny Kamil B10 16440 3 B9 17500 4 33940 7 2 8
9 Walicki Dariusz D32 8560 3 D27 19100 3 27660 6 3 9
10 Martinez Bernat A6 6675 6 A2 27050 1 33725 7 3 10
11 Bartczak Jan B11 10840 7 B14 21300 1 32140 8 3 11
12 Dębowski Klaudiusz C22 7780 4 C21 16240 4 24020 8 3 12
13 Mamikonyjan Vasyl D27 3685 6 D32 20900 2 24585 8 4 13
14 Mamikonyjan Nuna B14 19500 2 B11 12300 7 31800 9 4 14
15 Kozłowski Jacek A1 6740 5 A8 19050 4 25790 9 4 15
16 Krymski Janusz C24 3455 7 C19 18800 2 22255 9 4 16
17 Kozłowski Tomasz B15 21200 1 B12 10200 8 31400 9 5 17
18 Milewski Łukasz C23 8000 3 C20 12050 6 20050 9 5 18
19 Pogorzelec Tomasz D31 3370 5 D26 14250 5 17620 10 5 19
20 Jaworski Dariusz A8 7480 4 A1 9910 7 17390 11 5 20
21 Krzycki Arkadiusz B9 11100 6 B10 20000 3 31100 9 6 21
22 Jarosławski Jacek D26 5080 4 D31 10540 6 15620 10 6 22
23 Sliwinski Piotr A2 7840 3 A6 4780 8 12620 11 6 23
24 Filipczyk Joachim C21 5975 5 C22 10580 7 16555 12 6 24
25 Wojno Radek B13 15100 4 B16 15100 5 30200 9 7 25
26 Kozłowski Wojciech C25 2665 8 C18 16160 5 18825 13 7 26
27 zieliński adam A4 6645 7 A7 10820 6 17465 13 7 27
28 Stasiak Krystyna D33 3415 7 D29 6500 7 9915 14 7 28
29 Warzyński Krzysztof A5 740 8 A3 13340 5 14080 13 8 29
30 Kszczotek Łukasz B12 5830 8 B15 14300 6 20130 14 8 30
31 Janiszewski Artur C20 5625 6 C23 9355 8 14980 14 8 31
32 Kozłowski Mariusz D29 2510 8 D28 6390 8 8900 16 8 32

Sektor A

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Kruk Adam A3 14615 1 A5 22500 2 37115 3 1 1
2 Kupren Tomasz A7 9010 2 A4 20010 3 29020 5 2 2
3 Martinez Bernat A6 6675 6 A2 27050 1 33725 7 3 3
4 Kozłowski Jacek A1 6740 5 A8 19050 4 25790 9 4 4
5 Jaworski Dariusz A8 7480 4 A1 9910 7 17390 11 5 5
6 Sliwinski Piotr A2 7840 3 A6 4780 8 12620 11 6 6
7 zieliński adam A4 6645 7 A7 10820 6 17465 13 7 7
8 Warzyński Krzysztof A5 740 8 A3 13340 5 14080 13 8 8

Sektor B

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Darasz Janusz B16 14530 5 B13 20900 2 35430 7 1 1
2 Zimny Kamil B10 16440 3 B9 17500 4 33940 7 2 2
3 Bartczak Jan B11 10840 7 B14 21300 1 32140 8 3 3
4 Mamikonyjan Nuna B14 19500 2 B11 12300 7 31800 9 4 4
5 Kozłowski Tomasz B15 21200 1 B12 10200 8 31400 9 5 5
6 Krzycki Arkadiusz B9 11100 6 B10 20000 3 31100 9 6 6
7 Wojno Radek B13 15100 4 B16 15100 5 30200 9 7 7
8 Kszczotek Łukasz B12 5830 8 B15 14300 6 20130 14 8 8

Sektor C

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Oczki Mariusz C18 12970 1 C25 19570 1 32540 2 1 1
2 Brzozowski Krzysztof C19 9170 2 C24 18770 3 27940 5 2 2
3 Dębowski Klaudiusz C22 7780 4 C21 16240 4 24020 8 3 3
4 Krymski Janusz C24 3455 7 C19 18800 2 22255 9 4 4
5 Milewski Łukasz C23 8000 3 C20 12050 6 20050 9 5 5
6 Filipczyk Joachim C21 5975 5 C22 10580 7 16555 12 6 6
7 Kozłowski Wojciech C25 2665 8 C18 16160 5 18825 13 7 7
8 Janiszewski Artur C20 5625 6 C23 9355 8 14980 14 8 8

Sektor D

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Brzozowski Ryszard D28 9200 2 D33 22900 1 32100 3 1 1
2 Gadomski Marcin D30 10580 1 D30 16300 4 26880 5 2 2
3 Walicki Dariusz D32 8560 3 D27 19100 3 27660 6 3 3
4 Mamikonyjan Vasyl D27 3685 6 D32 20900 2 24585 8 4 4
5 Pogorzelec Tomasz D31 3370 5 D26 14250 5 17620 10 5 5
6 Jarosławski Jacek D26 5080 4 D31 10540 6 15620 10 6 6
7 Stasiak Krystyna D33 3415 7 D29 6500 7 9915 14 7 7
8 Kozłowski Mariusz D29 2510 8 D28 6390 8 8900 16 8 8
lista finalistów