Maver - Polska - Zawody wędkarskie 

Maver Carp 2018

Wyniki zawodów: Zezuj / 2018-06-09

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. sektor zdobyte punkty elim. zajęte
miejsce elim.
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan. waga (g) punkty
1 Kupren Tomasz C13 34100 1 C14 14120 2 48220 3 1 1
2 Kruk Adam A6 11380 3 A3 13300 2 24680 5 1 2
3 Krymski Janusz B7 20140 2 B9 4130 4 24270 6 1 3
4 Radtka Leszek C17 9255 2 C16 22250 1 31505 3 2 4
5 Brzozowski Krzysztof A2 6130 5 A3 22120 1 28250 6 2 5
6 Martinez Bernat B9 2765 5 B7 20260 1 23025 6 2 6
7 Filipczyk Joachim A5 18550 1 A1 9480 5 28030 6 3 7
8 Brzozowski Ryszard B11 9200 3 B8 7050 3 16250 6 3 8
9 Kszczotek Łukasz C16 4750 4 C17 10900 3 15650 7 3 9
10 Małecki Mariusz A4 12960 2 A4 11060 4 24020 6 4 10
11 Florczuk Jan B12 29900 1 B10 2335 6 32235 7 4 11
12 Darasz Janusz C14 5090 3 C14 5090 4 10180 7 4 12
13 Kozłowski Tomasz A3 8145 4 A6 12670 3 20815 7 5 13
14 Warzyński Krzysztof B10 2090 6 B12 14680 2 16770 8 5 14
15 Janiszewski Artur C15 355 5 C13 2910 5 3265 10 5 15
16 Kozłowski Jacek B8 4450 4 11 2580 5 7030 9 6 16
17 Pogorzelec Tomasz A1 2480 6 A5 8155 6 10635 12 6 17

Sektor A

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Kruk Adam A6 11380 3 A3 13300 2 24680 5 1 1
2 Brzozowski Krzysztof A2 6130 5 A3 22120 1 28250 6 2 2
3 Filipczyk Joachim A5 18550 1 A1 9480 5 28030 6 3 3
4 Małecki Mariusz A4 12960 2 A4 11060 4 24020 6 4 4
5 Kozłowski Tomasz A3 8145 4 A6 12670 3 20815 7 5 5
6 Pogorzelec Tomasz A1 2480 6 A5 8155 6 10635 12 6 6

Sektor B

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Krymski Janusz B7 20140 2 B9 4130 4 24270 6 1 1
2 Martinez Bernat B9 2765 5 B7 20260 1 23025 6 2 2
3 Brzozowski Ryszard B11 9200 3 B8 7050 3 16250 6 3 3
4 Florczuk Jan B12 29900 1 B10 2335 6 32235 7 4 4
5 Warzyński Krzysztof B10 2090 6 B12 14680 2 16770 8 5 5
6 Kozłowski Jacek B8 4450 4 11 2580 5 7030 9 6 6

Sektor C

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Kupren Tomasz C13 34100 1 C14 14120 2 48220 3 1 1
2 Radtka Leszek C17 9255 2 C16 22250 1 31505 3 2 2
3 Kszczotek Łukasz C16 4750 4 C17 10900 3 15650 7 3 3
4 Darasz Janusz C14 5090 3 C14 5090 4 10180 7 4 4
5 Janiszewski Artur C15 355 5 C13 2910 5 3265 10 5 5
lista finalistów