Maver - Polska - Zawody wędkarskie 

Maver Carp 2018

Wyniki zawodów: Zezuj / 2018-06-10

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. sektor zdobyte punkty elim. zajęte
miejsce elim.
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan. waga (g) punkty
1 Radtka Leszek B9 11580 1 B8 15130 2 26710 3 1 1
2 Brzozowski Krzysztof C13 15120 2 C12 15970 2 31090 4 1 2
3 Martinez Bernat A2 17030 3 A2 15900 2 32930 5 1 3
4 Kruk Adam C14 23040 1 C10 4375 3 27415 4 2 4
5 Warzyński Krzysztof B6 8980 3 B7 15330 1 24310 4 2 5
6 Kupren Tomasz A1 19130 2 A5 12640 3 31770 5 2 6
7 Sliwinski Piotr B7 10970 2 B6 1685 3 12655 5 3 7
8 Małecki Mariusz A3 21300 1 A4 5760 5 27060 6 3 8
9 Brzozowski Ryszard C10 6080 5 C14 18840 1 24920 6 3 9
10 Darasz Janusz A4 4515 5 A3 16700 1 21215 6 4 10
11 Janiszewski Artur C12 10100 4 C13 3900 4 14000 8 4 11
12 Florczuk Jan B8 5950 4 B9 275 4 6225 8 4 12
13 Kszczotek Łukasz A5 7830 4 A1 9770 4 17600 8 5 13
14 Filipczyk Joachim C11 10220 3 C11 2760 5 12980 8 5 14

Sektor A

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Martinez Bernat A2 17030 3 A2 15900 2 32930 5 1 1
2 Kupren Tomasz A1 19130 2 A5 12640 3 31770 5 2 2
3 Małecki Mariusz A3 21300 1 A4 5760 5 27060 6 3 3
4 Darasz Janusz A4 4515 5 A3 16700 1 21215 6 4 4
5 Kszczotek Łukasz A5 7830 4 A1 9770 4 17600 8 5 5

Sektor B

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Radtka Leszek B9 11580 1 B8 15130 2 26710 3 1 1
2 Warzyński Krzysztof B6 8980 3 B7 15330 1 24310 4 2 2
3 Sliwinski Piotr B7 10970 2 B6 1685 3 12655 5 3 3
4 Florczuk Jan B8 5950 4 B9 275 4 6225 8 4 4

Sektor C

lp nazwisko i imię I tura II tura łączna
waga
suma pkt. tury punkty sektor zajęte
miejsce (pkt. elim.)
sek./stan. waga (g) punkty sek./stan waga (g) punkty
1 Brzozowski Krzysztof C13 15120 2 C12 15970 2 31090 4 1 1
2 Kruk Adam C14 23040 1 C10 4375 3 27415 4 2 2
3 Brzozowski Ryszard C10 6080 5 C14 18840 1 24920 6 3 3
4 Janiszewski Artur C12 10100 4 C13 3900 4 14000 8 4 4
5 Filipczyk Joachim C11 10220 3 C11 2760 5 12980 8 5 5
lista finalistów